WYNIKI NABORU NA STANOWISKO – Specjalista – Menedżer produktu (branża metalowa)

Nr NP.1100.10.2020

Wybrany kandydat: Artur Lalewicz zamieszkały w Jedlińsku.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

WYNIKI NABORU NA STANOWISKO – Mł. Specjalista w Zakładzie Optomechatroniki

Nr NP.1100.12.2020

Wybrany kandydat: Berenika Gawęda zamieszkała w Radomiu.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

WYNIKI NABORU NA STANOWISKO – Specjalista w Zakładzie Optomechatroniki

Nr NP.1100.8.2020

Wybrany kandydat: Tomasz Bombiński zamieszkały Maków Nowy.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

WYNIKI NABORU NA STANOWISKO – Specjalista w Zespole Biotechnologii Przemysłowych

Nr NP.1100.9.2020

Wybrany kandydat: Bogusław Woźniak zamieszkały w Łodzi.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

WYNIKI NABORU NA STANOWISKO – Specjalista -Konstruktor

Nr NP.1100.7.2020

Wybrany kandydat: Tomasz Domagała zamieszkały w Radomiu.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

WYNIKI NABORU NA STANOWISKO - Specjalista w Zakładzie Optomechatroniki 

NP.1100.8.2020

Wybrany kandydat: Tomasz Bombiński zamieszkały w Makowie Nowycm

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

WYNIKI NABORU NA STANOWISKO - Ślusarz - Operator Elektroerozyjnych Maszyn CNC 

Nr NP.1100.2.2020 

Wybrany kandydat: Piotr Łudczak zamieszkały w Radomiu.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

WYNIKI NABORU NA STANOWISKO - SPECJALISTA DS. BADAŃ EDUKACJI ZAWODOWEJ I WSPÓŁPRACY Z RYNKIEM PRACY

Nr NP.1100.4.2020

Wybrany kandydat: Andrzej STĘPNIKOWSKI zamieszkały w Radomiu

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

WYNIKI NABORU NA STANOWISKO - TECHNOLOG W ZAKŁADZIE DOŚWIADCZALNYM

Nr NP.1100.6.2019

Wybrany kandydat: Mariusz Zalewski zamieszkały w Radomiu.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

WYNIKI NABORU NA STANOWISKO - PROGRAMISTA CNC - TOKARZ

Nr NP.1100.7.2019

Wybrany kandydat: Damian Zagrodnik zamieszkały w Radomiu.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

Wybrany kandydat: Mariusz Ostrowski zamieszkały w Klwatce Królewskiej.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

 WYNIKI NABORU NA STANOWISKO - OPERATOR PROGRAMISTA CNC-FREZER

Nr NP.1100.4.2019

Wybrany kandydat: Karol Łochowski zamieszkały w Antoniówce.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.

 

Wybrany kandydat: Karol Skowroński zamieszkały w Ślepowronie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat w największym stopniu spełnił oczekiwania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy.